úterý 17. dubna 2012

Využijte své bony na Bonus.cz do konce dubna!

Nečekaný zájem o aukce během posledního týdne a posledního aukčního dne v neděli 15. dubna 2012 nám nedává jinou možnost, než našim uživatelům ještě dopřát několik dalších dnů plných adrenalinu a zábavy! Konec aukcí na Bonus.cz tedy o něco oddálíme a Vy můžete dražit na našich stránkách až do pondělí 30. dubna 2012 - to se stane posledním plnohodnotným aukčním dnem!

V úterý 17. 4. 2012 ráno tedy dodáme opět nové aukce a po desáté hodině dopolední se na Vás již bude těšit aukční fronta dychtící po příhozech ve formě bonů.


Bonus.cz: Finální aukce až do konce dubna jako poděkování!

Tato zpráva je přednostně určena uživatelům, kteří stále mají bony na svých účtech. Předem oznámené datum expirace (vypršení platnosti) těchto bonů bylo stanoveno na 15. dubna 2012. Nyní toto datum prodlužujeme na 30. dubna 2012 a své bony tedy můžete ještě stále využít! Zbylé bony poté pozbydou platnost.

Přejeme hezkou zábavu a děkujeme za přízeň!

Váš Bonus tým

úterý 27. března 2012

Bonus.cz Vám děkuje a loučí se s aukcemi!

Je to již více jak 2 a půl roku, co jsme po několikaměsíčním plánování a programování spustili aukční server Bonus.cz, na kterém již naši vítězové ušetřili přes 127 milionů korun! Od té doby u nás proběhlo více než 55.000 aukcí a registrovalo se u nás přes 230.000 uživatelských účtů. Tento zájem o server Bonus.cz nás vždy velice těšil!

Samozřejmě, ne každý byl hned úspěšný, může to chtít dávku trpělivosti, ta se totiž na Bonus.cz často vyplácí. Vítěz aukce může být vždy jen jeden a naši pravidelní dražitelé dokazují, že existuje minimálně jeden zaručený klíč k úspěchu – nevzdávat se. Nicméně jsme si samozřejmě vědomi, že je i spousta poražených, a to není nic veselého. Na základě toho jsme se rozhodli nadále se věnovat jen projektům, které z našich zákazníků poražené dělat nebudou, naopak jim vždy něco přinesou či darují.

Poslední 3 týdny - užijte si poslední aukce!


Bonus.cz všem děkuje a loučí se s aukcemi!

Po delším zvažování a nejrůznějších návrzích na změnu systému či podmínek, nápadech jak na boj s organizovanými skupinami, jsme nakonec dospěli k tomu, že je na čase věnovat se jiným projektům a nechat aukce na Bonus.cz důstojně odejít na zasloužený odpočinek. :-)

Aukce se s námi rozloučí o víkendu v půlce dubna, posledním aukčním dnem tedy bude neděle 15. 4. 2012. Využijte, prosím, všechny své bony do té doby. Byla by jistě velká škoda nechat je propadnout.

Čekají nás tedy ještě tři plné týdny aukční zábavy, a pokud Vám v nabídce bude chybět nějaké zboží, napište nám na info@bonus.cz (spolu s odkazem na e-shopy, kde je zboží skladem) a my jej zřejmě budeme moci do nabídky během těchto 3 týdnů zahrnout, abyste dražili opravdu o to, co Vás zajímá nebo co skutečně potřebujete. Mimo jiné byla také na 2. dubna zařazena speciální aukce o zlato za 30.000 Kč!

Přes 2 a půl roku aukcí s placeným příhozem na Bonus.cz

Neuvěřitelných 32 měsíců za námi a jsme vděční našim uživatelům za věrnost a podporu! Cosmito, Aukce snů, Aureon, Auking, Bláznivé aukce, Házej, Supervýhodně, Tallon a mnoho dalších již na webu nehledejte, spousta serverů si bohužel neuvědomila, že zodpovědný provoz vyžaduje mít určité finanční rezervy a pod tlakem vlastních aukcí musely opustit trh aukcí s placeným příhozem. Některé ostatní servery se snaží zvláštní formou zpomaleného provozu získat čas a zřejmě si lámou hlavu nad tím, čím překvapit dále. My sami jsme toto zkusili se zvýšením intervalu mezi jednotlivými aukcemi na 20 až 25 minut, to ale není ta správná cesta.

Nezbývá než se přiklonit k tomu, že tento business model je spíše sezonní záležitostí a my musíme uznat, že ta 32měsíční sezóna s Vámi, našimi zákazníky a příznivci, byla opravdu krásná, vzrušující, zajímavá, napínavá, adrenalinová a chtěli bychom Vám za všechno moc poděkovat!Přejeme hezkou zábavu!

Váš Bonus tým

pátek 27. ledna 2012

Bonus (cz) Vás zahřeje během mrazivého víkendu!

75% Bonus ZDARMA navíc k dobití bonů až do neděle 29.1.!

Bonus.cz odpočítává do Vánoc s Bonusem 75% navíc!

Žhavá nabídka předmětů na tento bonusový víkend!

Pořádný Bonus (cz) Vás zahřeje během mrazivého víkendu!


Dobíjet s bonusem 75% navíc ZDARMA můžete právě teď!


Bonus.cz nabízí 75% navíc!

Přejeme hezkou zábavu a držíme palce!

Váš Bonus tým

Vyjádření k několika výpadkům služby Bonus.cz

Vážení a milí Bonusáci a Bonusačky,

po více než 2 letech provozování vlastních serverů, jsme se rozhodli na přelomu listopadu a prosince 2011 pronajmout si služby společnosti Amazon a provozovat Bonus.cz moderním způsobem s použitím pronajatých serverů za oceánem. Nápad to byl výborný a jejich služby budeme používat i dále. Bohužel se ale tento přechod neobešel bez komplikací.

Bonus.cz fungoval na vlastním serveru dlouhou dobu a poměrně zakořenil, tak tento přesun zapříčinil několik výpadků v poslední době. Významným byl například ten minulou sobotu 21. 1. 2012, kdy server nebyl dostupný od 12:00 do 15:00 nebo dnes v pátek 27. 1., kdy nebylo možné stránky Bonus.cz spustit v době od 11:20 do 11:50. Výpadků bylo bohužel více, zde jmenujeme ty, které šlo v poslední době naprosto zřetelně vypozorovat.

V rámci těchto výpadků postupujeme dle platných podmínek používání serveru a tedy v případě včasné reakce aukci prodlužujeme nebo v případě vytíženosti technického týmu zpětně anulujeme (navracíme investované bony).

Omlouváme se za veškeré komplikace tímto způsobené. Jakékoli připomínky, prosím, směřujte na info@bonus.cz nebo jsme k dispozici na LiveChatu (dole na hlavní stránce) po celou otevírací dobu.

Vás Bonus tým

pátek 14. října 2011

Nadupaný víkend se 100% BONUSEM NAVÍC!

Tento víkend bude na Bonus.cz skutečně speciální! Chladný podzim už dorazil do střední Evropy a tak není lepší možnost jak strávit víkend, než u Bonus.cz! A proč právě tento víkend?
Až do nedělní půlnoci 16.10.2011 je pro Vás k dispozici 100% BONUS NAVÍC k dobití bonů ke každé vaší objednávce. V aukcích se Vám poprvé představí zbrusu nový iPhone 4S! Navíc pokud Vás 30-sekundový interval nudí, budete se radovat o sprintérské sobotě! Po celý den pouze sprintérské aukce s 15-sekundovým intervalem. Po svižné sobotě se na Vás těší anonymní neděle, kde po celý den budou mít aukce další z vašich oblíbených parametrů!

Rekordní bonus k dobití - 100% NAVÍC ZDARMA!

Nadupaný víkend se 100% BONUSEM navíc!

Nadupaný víkend se 100% BONUSEM navíc!

Nadupaný víkend se 100% BONUSEM navíc!

Nadupaný víkend se 100% BONUSEM navíc!

Na co všechno se tedy můžete tento víkend na Bonus.cz těšit?

- 100% bonus ZDARMA NAVÍC ke každé vaší objednávce.

- Sprintérská sobota - každá aukce má pouze 15-ti sekundový interval.

- Anonymní neděle - v každé aukci je posledních pět příhozů zakryto až do skončení aukce.

- Nové předměty oživí naši nabídku a také si můžete zahrát o spoustu zlata - peněz přímo na váš účet!

- Exkluzivně mimo jiné také předobjednávka nového Apple iPhone 4S!

- Po celou otevírací dobu pro Vás k dispozici profesionální support na e-mailu, LiveChatu a lince zdarma!

Přejeme hezkou zábavu!

Váš Bonus tým

středa 31. srpna 2011

Rekordní bonus 100% na začátek školního roku!

Tento týden pro Vás máme připravenou spoustu slevových nabídek: HIT! - Zhubněte 15 cm za 899 Kč, MELÍR, STŘIH, MYTÍ, MASÁŽ a FOUKANÁ jen za 299 Kč, snídaňové menu pro 2 v centru Prahy za 89 Kč, World Class na Václaváku na rok nejlevněji, degustaci exkluzivních jihoamerických rumů za bezkonkurenční cenu, obrovský hamburger ve stylovém podniku, prodloužení řas jen za 40% původní ceny a mnohem více!

31.8., 1. a 2.9. ke každému dobití bonů 100% navíc ZDARMA!

Chcete více? Je pro Vás připraven rekordní 100% bonus zdarma navíc k vašemu dobití bonů balíčkem od 50 bonů výše. Tato akce platí od středy do pátku (31.8., 1. a 2.9.) a vaše šance se rozhodně zvýší, pokud nabídku využijete! 100% bonus nabízíme již naposledy!

Rekordní bonus 100% na začátek školního roku!

Podívejme se v detailu na slevové nabídky pro tento týden:

15 cm dole po 1 kůře - zábaly UCWrap jen za 899,- Kč! 15 cm dole po 1 kůře!


15 cm dole po 1 kůře!

MELÍR, STŘIH, MYTÍ, MASÁŽ a FOUKANÁ jen za 299 Kč! MELÍR, STŘIH, MYTÍ, MASÁŽ a FOUKANÁ jen za 299 Kč!


MELÍR, STŘIH, MYTÍ, MASÁŽ a FOUKANÁ jen za 299 Kč!

Snídaňové menu pro 2 v centru Prahy za 89 Kč! Snídaňové menu pro 2 v centru Prahy za 89 Kč!


Snídaňové menu pro 2 v centru Prahy za 89 Kč!

World Class na rok nejlevněji - poslední vouchery! World Class na rok nejlevněji - poslední vouchery!


World Class na rok nejlevněji - poslední vouchery!

Obrovský BURGER ve stylové restauraci! Obrovský BURGER ve stylové restauraci!


Obrovský BURGER ve stylové restauraci!

Prodloužení řas jen za 40% původní ceny! Prodloužení řas jen za 40% původní ceny!


Prodloužení řas jen za 40% původní ceny!

Prohlédněte si i ostatní slevy:Získejte se 100% BONUSEM například tyto exkluzivní předměty:


Rekordní bonus 100% na začátek školního roku!

Ukažte, jak se Vám to líbí a připojte se k nám na Facebooku!

Váš Bonusový tým :-)

úterý 19. července 2011

Bonus.cz slaví 2 roky a nabízí rekordní bonus!

Bonus.cz slaví 2. narozeniny! Oslavujte s námi!

Bonus.cz slaví 2 roky a nabízí rekordní bonus!

Ano, jsou to již skutečně 2 roky, co jsme po několika měsících plánování a programování spustili aukční server Bonus.cz, na kterém již naši vítězové ušetřili přes 100 milionů korun! Od té doby u nás proběhlo přes 39.600 aukcí a registrovalo se u nás přes 215.000 uživatelských účtů. Důvodů k oslavám je tedy opravdu mnoho!

Samozřejmě, ne každý byl hned úspěšný, může to chtít dávku trpělivosti, nicméně ta se na Bonus.cz vyplácí. Vítěz aukce může být vždy jen jeden a naši pravidelní dražitelé dokazují, že existuje minimálně jeden zaručený klíč k úspěchu – nevzdávat se. K tomu je ale samozřejmě potřeba velká zásoba bonů. Získat je nebylo nikdy snažší, čtěte dále...

Rekordní bonus k dobití - 100% NAVÍC ZDARMA!

World Class Václavák nejlevněji na rok? ...a dalších 6 slev pro Vás!


Oslava dvou let Bonus.cz se koná přece jen pouze jednou a když už tedy bonus k dobití bonů, tak rovnou ten největší a rekordní - 100% NAVÍC ZDARMA ke každému dobití balíčkem v ceně od 400 Kč výše! Takto výhodně můžete dobíjet v úterý a středu 19. a 20. července 2011.

2 roky aukcí s placených příhozem na Bonus.cz

Neuvěřitelné 2 roky za námi a děkujeme našim uživatelům za věrnost a podporu! Cosmito, Aukce snů, Aureon, Auking, Bláznivé aukce, Házej, Supervýhodně, Tallon a mnoho dalších již na webu nehledejte, spousta serverů si bohužel neuvědomila, že zodpovědný provoz vyžaduje mít určité finanční rezervy a pod tlakem vlastních aukcí musely opustit trh aukcí s placeným příhozem. Některé ostatní servery (například Inau) se snaží zvláštní formou letního provozu získat čas a zřejmě si během prázdnin lámou hlavu nad tím, čím překvapit na podzim.

Novým trendem, na který určitě řada z provozovatelů aukcí přesedlala, jsou hromadné slevy. V České republice způsobily opravdu až neuvěřitelné pozdvižení a počet serverů, které zprostředkovávají slevy, by celá vaše rodina nespočítala na prstech všech rukou. :-) V malém měřítku jsme se těmito slevami tedy začali také zabývat, jelikož si myslíme, že je zde stále co přinést.
Pár nápadů totiž rozhodně máme!

Žhavá nabídka předmětů pro tento týden!


iPad 2 v oslavách na Bonus.cz!Proč je Bonus.cz jedničkou mezi aukcemi s placeným příhozem?

- Již jsme odeslali zboží za více než 100.000.000 Kč - do naší galerie poslalo fotografie téměř 4000 vítězů.

- Hrajeme vždy o nové zboží se zárukou, které Vám do týdne zasíláme.

- Nabízíme denně přes 70 aukcí, takže si z naší nabídky jistě každý vybere.

- Dražíme virtuální zlato, které si můžete okamžitě proměnit na jeho finanční hodnotu a naložit s ní dle vlastního uvážení!

- Nabízíme dramatické Jackpotové aukce, kde si sami určujete hodnotu vyhrané aukce!

- Neustále se snažíme přinášet Vám zábavné speciální akce a nové aukční prvky!

- Nabízíme stabilitu na trhu aukcí s placeným příhozem a proto se ze spousty uživatelů stali i naši fanoušci.

- Neustále inovujeme a reagujeme na zájem. U množství aukcí je k dispozici funkce Prodej, kdy nám můžete zboží odprodat zpátky, nebo naopak Kup se slevou!, kdy si v případě, že neuspějete, můžete zboží
koupit se slevou výhodněji než v jakémkoliv eshopu! Aukce jsou tak bez rizika.

- Jsme tu pro Vás již 2 roky a nabízíme stabilitu a kvalitu služeb, kvůli které se k nám uživatelé rádi vracejí.

Bonus.cz slaví 2 roky a nabízí rekordní bonus!

Přejeme hezkou zábavu!

Váš Bonus tým

V případě zájmu nás můžete zkontaktovat na naší Zelené lince 800122333 nebo napsat na e-mail info@bonus.cz .