úterý 5. dubna 2011

Proměna ve dvě dračice v luxusním studiu za pár příhozů!

Na Bonusu nejde pouze o aukce zlata a zboží, ale nabízíme také služby a to jak v aukcích, tak i formou bonusu dne. Paní Andělová z Ústí nad Labem si zpříjemnila výlet do Prahy spolu se svou maminkou. "Právě jsme se s mamkou vrátily z výletu z Prahy. Včera jsme byly v profesionálním studiu Claudie Marčekové. Stálo to za to, proměnily jsme se v dračice a užily si noc v Praze! A to díky Bonusu!", napsala nám paní Andělová.


Pozor! Pokud chcete také získat až 100 bonů zdarma, stačí jen poslat e-mail na adresu info@bonus.cz a do přílohy vložit vaší fotografii s výhrou z Bonusu a třeba i s krátkým příběhem o tom, jak vaše přihazování probíhalo. Fotografie výherců nezveřejňujeme jen zde na blogu, ale i na naší neustále aktualizované speciální mapě České republiky.

Pokud byste chtěli získat ještě více bonů, zašlete nám, prosím, krátké video (okolo 20 - 40 sekund), kde představujete výhru či výhry z našeho serveru s krátkým komentářem. Videa budeme oceňovat speciálním bonusem a můžou se poté objevit na našem blogu.