neděle 24. dubna 2011

Slevy přilákaly... a kosmetika z bonusu se vždy hodí!

Paní Krupičkovou z Prahy na Bonus.cz nalákala naše skvělá vyprodaná nabídka zábalů UCW se slevou, ale nezůstala jen u slev, aukce se jí zalíbily samozřejmě také!
"Ráda bych se podělila o radost z výhry. Vlastně jsem vůbec netušila, že nějaké aukce na Bonusu jsou, než jsem si zakoupila slevu na nějakou akci. Pak mi přišel e-mail, že bych měla využít bony zdarma. A tak jsem otevřela Bonus znovu a pátrala, cože se mi to vlastně nabízí. A jako hravý člověk jsem si koupila bony a začala hrát. A podařilo se mi na jeden příhoz získat kosmetiku Garnier. Vzhledem k blížícím se kulatým narozeninám jsem ji hned začala používat - viz foto, abych na narozeninách mohla ukázat mnohem hezčí pleť...:-) No a těším se na další aukce."


Pozor! Pokud chcete také získat až 100 bonů zdarma, stačí jen poslat e-mail na adresu info@bonus.cz a do přílohy vložit vaší fotografii s výhrou z Bonusu a třeba i s krátkým příběhem o tom, jak vaše přihazování probíhalo. Fotografie výherců nezveřejňujeme jen zde na blogu, ale i na naší neustále aktualizované speciální mapě České republiky.

Pokud byste chtěli získat ještě více bonů, zašlete nám, prosím, krátké video (okolo 20 - 40 sekund), kde představujete výhru či výhry z našeho serveru s krátkým komentářem. Videa budeme oceňovat speciálním bonusem a můžou se poté objevit na našem blogu.