pátek 16. října 2009

Zuzana Jarkovská má iPhone za hubičku!

Na Bonus.cz se pohybuje pod nickem Woulinka. Zvítězila již v pěti zajímavých aukcích, kde vedle volantu Logitech G25, PC hry Need for Speed: Shift, myši Logitech G9 a magnetické hračky Neocube září především zbrusu nový telefon Apple iPhone 3GS 32 GB. Její přítel hraje rád počítačové hry, takže většinu výher dostane on, iPhone si ale Woulinka určitě nechá pro sebe. O kom je řeč? O Zuzaně Jarkovské z Prahy! Ta se nám v posledních několik dnech pochlubila celou řádnou fotek, z nichž, jak sama říká, největší radost udělalo více jak 17 tisíc korun ušeřených právě na iPhonu. Gratulujeme!

Need for Speed: Shift - přítel bude mít určitě radost! Investováno 52 bonů.Volant Logitech G25 - první aukce, kterou Zuzka na Bonusu dotáhla do vítězného konce.Myš Logitech G9 - stačilo 58 příhozů a myš za 1700 korun byla doma.

 

Pokud chcete také získat až 50 bonů zdarma, stačí jen poslat e-mail na adresu info@bonus.cz a do přílohy vložit vaší fotografii s výhrou z Bonusu a třeba i s krátkým příběhem o tom, jak vaše přihazování probíhalo.